Фотографије (пет.) 07.02.2014. године СНИМЦИ ПРЕТХОДНИХ ДОГАЂАЈА05/05/2013 У Концерној дворани Банског двора у 20,00 часова одржао се концерт под називом „Тишина свирамо“ у извођењу Соње Марковић, клавир и Настасје Војиновић, виолина а у сарадњи са Удружењем музичких умјетника Републике Српске.
21:00 - 22:30 Концерт ИВАН РАДИВОЈЕВИЋ КВАРТЕТ Иван Радивојевић (труба) – Андреја Христић (клавир) – Бранко Марковић (контрабас) и Милош Грбатинић (бубњеви)