Прилог Гласа Српске – Премијера филма „Монтевидео, видимо се“ у Банском двору PRESS CLIPPING11/02/2013 http://www.glassrpske.com/kultura/vijesti/Svecana-premijera-filma-Montevideo-vidimo-se-u-Banjaluci/145056.html
21:00 - 22:30 Концерт ИВАН РАДИВОЈЕВИЋ КВАРТЕТ Иван Радивојевић (труба) – Андреја Христић (клавир) – Бранко Марковић (контрабас) и Милош Грбатинић (бубњеви)