КОНЦЕРТ ТРИО АНИМА (Ниш) / LUDUS TONALIS ET VERBALIS
3. јул 20:00 - 21:30

У Концертној дворани Банског двора у петак, 3. јула у 20.00 часова, ће бити одржан концерт камерног ансамбла Трио АНИМА (Александра Ристић – сопран, Ана Величковић Игић – флаута и Ингрид Јанковић – клавир) под називом „LUDUS TONALIS ET VERBALIS“.
УЛАЗ ЈЕ СЛОБОДАН.
На репертоару ће се наћи дјела Александра Седлара, Валентине Дутине, Драгана Томића, Ђордана де Нисија и Бриана Мартинеза.
ТРИО АНИМА представља један од препознатљивих камерних састава са простора Србије, посвећен савременом музичком стваралаштву и неговању високо умјетничког репертоара.
