Концерт Ансамбла Здравка Ћосића „Вече уз прим“ АРХИВА01/08/2013 У Вијећници Банског двора 17. марта 2013. године (понедјељак) у 19,00 часова одржаће се концерт Ансамбла Здравка Ћосића „Вече уз прим“ са гостима. Гост: Етно група „Ива“ Добој
21:00 - 22:30 Концерт ИВАН РАДИВОЈЕВИЋ КВАРТЕТ Иван Радивојевић (труба) – Андреја Христић (клавир) – Бранко Марковић (контрабас) и Милош Грбатинић (бубњеви)